Tréninkové haly

Tréninkové haly a tělocvičny

Tělocvičny a sportovní haly ve kterých trénujeme s označením vchodů a nastíněním několika možností jak se do nich dostat.

Tělocvična ZŠ Ohrazenice

Tělocvična ZŠ Ohrazenice se nachází naproti základní škole v ulici Trnovská. U tělocvičny je malé parkoviště a stojany na kola. Přijet k tělocvičně je možné i MHD a to ze zastávek Trnová (spoje č. 3, 7, 11, 17), Ohrazenice, škola (spoje č. 6 a 17) a případně i spojem č. 18 s výstupní stanicí Trnová, náměstí.

Tělocvična ZŠ Ohrazenice na mapě

Tělocvična SOU Plynárenské

Vchod do areálu SOU Plynárenské je z levé strany internátu. Přímo u vchodu je parkoviště. Kola je možné zamknout do stojanu uvnitř areálu školy. Přijet k tělocvičně je možné i MHD a to ze zastávky Poděbradská (spoje č. 3, 7, 11, 17).

Tělocvična SOU Plynárenské na mapě

Sportovní hala Lázně Bohdaneč

Přístup k hale je možný přímo z Masarykova náměstí okolo základní školy, případně i z ulic Dr. Tyrše a Za Školkou. Z ulice Dr. Tyrše se nachází parkoviště. Přijet k hale je možné i pardubickou MHD a to ze zastávky Lázně Bohdaneč, náměstí (spoj č. 3).

Sportovní hala Lázně Bohdaneč na mapě

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice je nafukovací hala v areálu Sokola Pardubice I. U vstupu do areálu jsou stojany na kola a v okolí areálu je množství placených parkovišť. Přijet k hale je možné i MHD a to ze zastávek Karla IV (spoje č. 6, 8, 25, 88) nebo na zastávku Krajský úřad (spoje č. 1, 2, 5, 9, 11, 12, 13, 22, 27).

Nafukovací hala Sokola Pardubice I na mapě

TCV Pardubice

Přijet k hale je možné i MHD a to ze zastávky Polabiny, Lidická (spoje č. 2, 6, 13, 18).

TCV Pardubice na mapě

Činnost Klubu SPV Pardubice podporují

NSA
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal
ČASPV

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.