Tréninkové haly

Tréninkové haly a tělocvičny

Tělocvičny ve kterých trénujeme s označením vchodů a nastíněním několika možností jak se do nich dostat.

Tělocvična ZŠ Ohrazenice

Tělocvična ZŠ Ohrazenice se nachází naproti základní škole v ulici Trnovská. U tělocvičny je malé parkoviště a stojany na kola. Přijet k tělocvičně je možné i MHD a to ze zastávek Trnová (spoje č. 3, 7, 11, 17), Ohrazenice, škola (spoje č. 6 a 17) a případně i spojem č. 18 s výstupní stanicí Trnová, náměstí.

Tělocvična ZŠ Ohrazenice na mapě

Tělocvična SOU Plynárenské

Vchod do areálu SOU Plynárenské je z levé strany internátu. Přímo u vchodu je parkoviště. Kola je možné zamknout do stojanu uvnitř areálu školy. Přijet k tělocvičně je možné i MHD a to ze zastávky Poděbradská (spoje č. 3, 7, 11, 17).

Tělocvična SOU Plynárenské na mapě

Sportovní haly Univerzity Pardubice T1, T2

Tělocvičny Univerzity Pardubice se nacházejí v ulici Kunětická na spojnici sídliště Cihelna a centra města přes zdymadlo. Před tělocvičnou je malé parkoviště a stojany na kola. Přijet k hale je možné i MHD a to ze zastávek Univerzita (spoje č. 10 a 16) nebo Hradecká (spoje č. 3, 7, 17, 33) ta je však trochu vzdálenější - asi 700 m.

Sportovní haly Univerzity Pardubice na mapě

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice

Tréninkové centrum Sokoli Pardubice je nafukovací hala v areálu Sokola Pardubice I. U vstupu do areálu jsou stojany na kola a v okolí areálu je množství placených parkovišť. Přijet k hale je možné i MHD a to ze zastávek Karla IV (spoje č. 6, 8, 25, 88) nebo na zastávku Krajský úřad (spoje č. 1, 2, 5, 9, 11, 12, 13, 22, 27).

Nafukovací hala Sokola Pardubice I na mapě

MŠMT
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.