Elévové - zápasy

Poslední zápasy

SPV
Litomyšl B
Litomyšl
SPV
Svitavy
SPV
SPV
HAGA PCE
21. 1. 2023

MSH Litomyšl

Pardubický přebor elévů

Další zápasy

SPV
VS


Podrobnosti
09:00
HAGA PCE
SPV
VS


Podrobnosti
10:30
Letohrad B
SPV
VS


Podrobnosti
12:00
Lanškroun
11. 2. 2023

TC Sokoli Pardubice

Pardubický přebor elévů

Všechny zápasy

Klub SPV Pardubice
HAGA Špunti Pardubice

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 1. 10. 2022 09:40

FLORBAL LITOMYŠL
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 1. 10. 2022 10:30

FbK TJ Svitavy
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 1. 10. 2022 12:00

Klub SPV Pardubice
HAGA Špunti Pardubice

Pardubický přebor elévů - TC Sokoli Pardubice, 15. 10. 2022 09:00

Klub SPV Pardubice
FBC LETOHRAD Orel Orlice

Pardubický přebor elévů - TC Sokoli Pardubice, 15. 10. 2022 10:30

Klub SPV Pardubice
FBC TJ Draci Lanškroun

Pardubický přebor elévů - TC Sokoli Pardubice, 15. 10. 2022 12:00

Klub SPV Pardubice
FBC LETOHRAD Orel Orlice

Pardubický přebor elévů - ZŠ Ohrazenice, 26. 11. 2022 09:00

FLORBAL LITOMYŠL
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - ZŠ Ohrazenice, 26. 11. 2022 10:30

Klub SPV Pardubice
FLORBAL Hlinsko

Pardubický přebor elévů - ZŠ Ohrazenice, 26. 11. 2022 12:40

Klub SPV Pardubice
FLORBAL Hlinsko

Pardubický přebor elévů - SH SOŠ a SOU Lanškroun, 7. 1. 2023 09:40

Klub SPV Pardubice
FBC TJ Draci Lanškroun

Pardubický přebor elévů - SH SOŠ a SOU Lanškroun, 7. 1. 2023 10:30

FbK TJ Svitavy
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - SH SOŠ a SOU Lanškroun, 7. 1. 2023 12:00

Klub SPV Pardubice
HAGA Špunti Pardubice

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 21. 1. 2023 09:30

FbK TJ Svitavy
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 21. 1. 2023 10:30

FLORBAL LITOMYŠL
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 21. 1. 2023 11:30

Klub SPV Pardubice
FLORBAL LITOMYŠL B

Pardubický přebor elévů - MSH Litomyšl, 21. 1. 2023 12:30

Klub SPV Pardubice
HAGA Špunti Pardubice

Pardubický přebor elévů - TC Sokoli Pardubice, 11. 2. 2023 09:00

Klub SPV Pardubice
FBC LETOHRAD Orel Orlice

Pardubický přebor elévů - TC Sokoli Pardubice, 11. 2. 2023 10:30

Klub SPV Pardubice
FBC TJ Draci Lanškroun

Pardubický přebor elévů - TC Sokoli Pardubice, 11. 2. 2023 12:00

Klub SPV Pardubice
FBC LETOHRAD Orel Orlice

Pardubický přebor elévů - ZŠ Ohrazenice, 1. 4. 2023 00:00

FLORBAL LITOMYŠL
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - ZŠ Ohrazenice, 1. 4. 2023 00:00

Klub SPV Pardubice
FLORBAL Hlinsko

Pardubický přebor elévů - ZŠ Ohrazenice, 1. 4. 2023 00:00

Klub SPV Pardubice
FLORBAL Hlinsko

Pardubický přebor elévů - SH SOŠ a SOU Lanškroun, 29. 4. 2023 09:40

Klub SPV Pardubice
FBC TJ Draci Lanškroun

Pardubický přebor elévů - SH SOŠ a SOU Lanškroun, 29. 4. 2023 10:30

FbK TJ Svitavy
Klub SPV Pardubice

Pardubický přebor elévů - SH SOŠ a SOU Lanškroun, 29. 4. 2023 12:00

NSA
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal
ČASPV

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.