Víkendový souhrn - 9. 5. 2022

Elévové

Na poslední ligový turnaj jsme odjeli do Litomyšle, kde nás čekaly zápasy proti domácím, Svitavám a Jablonnému. Kluci ve všech zápasech předvedli skvělé výkony a tak si z posledního turnaje odváží 3 vítězství.

Regionální liga mužů

  • #
    Tým
    Z
    V
    R
    P
    Skóre
    B
  • 1.
    FbC Skuteč

    24

    17

    4

    3

    164:95

    55
  • 2.
    Florbal Primátor Náchod B

    24

    17

    4

    3

    175:77

    55
  • 3.
    TJ Sokol Dvůr Králové nL

    24

    16

    4

    4

    205:94

    52
  • 4.
    Klub SPV Slovan Pardubice

    24

    16

    1

    7

    135:106

    49
  • 5.
    FTC Vysoké Mýto B

    24

    11

    3

    10

    148:153

    36
  • 6.
    SOKOLI Pardubice U50/B

    24

    11

    1

    12

    117:118

    34
  • 7.
    HAGA Pardubice

    24

    9

    4

    11

    134:146

    31
  • 8.
    Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí

    24

    6

    11

    7

    128:118

    29
  • 9.
    FbC Hradec Králové B

    24

    9

    1

    14

    137:147

    28
  • 10.
    Orel Přelouč

    24

    7

    6

    11

    78:116

    27
  • 11.
    FBK Piráti Sokol Chrudim

    24

    6

    4

    14

    118:180

    22
  • 12.
    FbC Titáni USK Pardubice

    24

    6

    2

    16

    83:143

    20
  • 13.
    FBC Česká Skalice

    24

    2

    1

    21

    92:221

    7

Pardubická liga mužů

  • #
    Tým
    Z
    V
    R
    P
    Skóre
    B
  • 1.
    IBK Holice

    22

    17

    1

    4

    185:107

    52
  • 2.
    SOKOLI Pardubice Excellent C

    22

    16

    1

    5

    158:88

    49
  • 3.
    HAGA Pardubice B

    22

    14

    1

    7

    139:97

    43
  • 4.
    FBC LETOHRAD Orel Orlice B

    22

    14

    1

    7

    141:83

    43
  • 5.
    ŽSK Třemošnice

    22

    14

    1

    7

    187:132

    43
  • 6.
    SK Spartak Slatiňany

    22

    12

    1

    9

    153:115

    37
  • 7.
    Marilan Pardubice

    22

    10

    2

    10

    114:126

    32
  • 8.
    FLORBAL LITOMYŠL B

    22

    9

    3

    10

    128:132

    30
  • 9.
    1. FBC Polička

    22

    8

    2

    12

    120:123

    26
  • 10.
    FBC TJ Draci Lanškroun

    22

    5

    3

    14

    91:138

    18
  • 11.
    Klub SPV Pardubice B

    22

    3

    0

    19

    104:205

    9
  • 12.
    FBK Piráti Sokol Chrudim B

    22

    2

    0

    20

    99:273

    6

3. liga juniorů

  • #
    Tým
    Z
    V
    R
    P
    Skóre
    B
  • 1.
    SOKOLI Pardubice B

    20

    16

    4

    0

    170:57

    52
  • 2.
    FLORBAL LITOMYŠL

    20

    16

    1

    3

    203:64

    49
  • 3.
    TJ Sokol Dvůr Králové nL

    20

    15

    2

    3

    187:62

    47
  • 4.
    FBC Trutnov (DTJ)

    20

    10

    6

    4

    134:81

    36
  • 5.
    Florbal Primátor Náchod B

    20

    11

    3

    6

    163:101

    36
  • 6.
    IBK Holice

    20

    10

    2

    8

    130:94

    32
  • 7.
    FBK Kobra Tatran Hostinné

    20

    7

    2

    11

    108:114

    23
  • 8.
    HAGA Pardubice

    20

    5

    1

    14

    80:140

    16
  • 9.
    FBC SION - DDM Nová Generace

    20

    4

    3

    13

    70:171

    15
  • 10.
    Sokol Chlumec nad Cidlinou

    20

    1

    3

    16

    50:185

    6
  • 11.
    Klub SPV Pardubice

    20

    1

    1

    18

    63:289

    4
  • 12.
    1. FBC Polička

    0

    0

    0

    0

    0:0

    0

Nejbližší zápasy

Muži A
konec sezony
Muži B
konec sezony
Junioři
konec sezony
Starší žáci
konec sezony
Elévové
konec sezony

Z facebooku

NSA
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.