První ročník SPV Open

První ročník SPV Open

O proběhlých víkendech se uskutečnil první ročník turnajů SPV Open organizovaný pro kategorie dorostenci, mladší žáci a přípravka. Turnaj přípravek se nám bohužel nepodařilo obsadit, turnaje mladších žáků se zúčastnilo 7 týmů, dorostenců 8 týmů.

V dorosteneckém turnaji byly týmy rozlosovány do dvou čtyřčlenných skupin. Skupinu A ovládl tým Holic, následovaný Chrudimí. Ve skupině B se na prvním místě umístil Trutnov a z druhého místa postoupila Jaroměř. Semifinálové dvojice tak tvořily Holice s Jaroměří a Chrudim s Trutnovem. Obě semifinále byla velmi vyrovnaná. Nakonec byly šťastnější týmy Jaroměře, ta zvítězila 2:1, a Trutnova, který zvítězil 2:1 po nájezdech. V souboji o třetí místo musely opět rozhodovat až nájezdy. V těch zvítězila Chrudim a mohla se tak radovat z poháru. Finále bylo odvetou zápasu ze skupiny B, výsledek však byl opačný a z vítězství v turnaji se tak mohla radovat Jaroměř.

Mladší žáci odehráli turnaj systémem každý s každým. Každý tým tak čekala porce 6 zápasů. Hořkost porážky za celý turnaj nepoznala Přelouč a právem tak obdrželi dort a pohár za první místo. Dolní Ředice sice nastříleli nejvíce branek ale v klíčovém utkání právě s Přeloučí o jedinou branku prohráli. Na třetím místě se pak umístil Heřmanův Městec, který prohrál pouze s dvěma týmy nad ním.

Domácím týmům se na turnaji nedařilo. Dorostencům se zvítězit nepodařilo a skončili tak na osmém místě. Mladší žáci vybojovali alespoň remízu s Bohdančí a na turnaji skončili šestí.

NSA
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.