Juniorská sezona u konce

Juniorská sezona u konce

V sobotu 30. dubna skončila naše první dohraná sezona v juniorské lize. V té se nám bohužel podařilo vybojovat pouze 4 body, které bohužel nestačily na lepší než poslední místo v 3. lize.

Sezonu jsme sice začali vysokou prohrou, v druhém zápase jsme však odehráli vyrovnanou partii s Hagou za kterou hojně nastupovali hráči ročníků 2002 (do poloviny sezony mohli nastupovat), kteří zápas otočili. Další dva turnaje přišly vysoké prohry. V listopadu jsme i v 8 hráčích dokázali potrápit hradecký SION a moc nechybělo a brali jsme první body. Další povedené výsledky jsme dokázali vybojovat až v samém závěru sezony, kdy jsme nejprve remizovali s Chlumcem a na dalším turnaji porazili SION. Závěrečný souboj o předposlední příčku jsme však neustáli a soupeř s Chlumce nás na posledním turnaji i přes naše vedení porazil.

Pro hráče ročníku 2006 byla tato sezóna velkým skokem z trojkového florbalu téměř rovnou do juniorů (covidem zrušené sezony). Postupně se kluci však rozkoukali a někteří začali být i jedněmi z tahounů týmu - ať už Ondra v obraně, či Filip na druhém místě týmového bodování. To je příslibem do dalších sezón.

Touto sezonou naopak skončilo učinkování v mládeži pro početný ročník 2003, jehož první hráči začali do našich původně pouze kroužků chodit již před 8 lety. Přeji ať se už v našich mužských družstvech nebo v jiných klubech dle místa vysokoškolského studia daří.


Individuální statistiky
Kanadské bodování: Matěj Kourek 22 (40. celkově), Filip Hlaváček 17, Jan Maděra 15
Střelci: Matěj Kourek 13 (32. celkově), Filip Hlaváček a Jan Maděra 9
Asistence: Matěj Kourek 9 (44. celkově), Filip Hlaváček 8, Jindřich Špás 7
NSA
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.