Jak se daří našim týmům?

Jak se daří našim týmům?
Áčko

První tým vstoupil do premiérové sezony hned proti suverénní rezervě Náchoda. Byl to tedy křest ohněm. Další zápasy však byly již hratelnější, a tak naše bodové skóre momentálně dosahuje 7 bodů. Po třech turnajích to v průběžné tabulce stačí na osmé místo z třinácti týmů. O další body hrajeme již zítra v krásné skutečské hale (10:30 a 14:00).

Béčko

Náš rezervní tým stihl tři turnaje. V týmu se, jak už to bývá, střídá množství hráčů - za 6 zápasů se v týmu vystřídalo již 18 hráčů. Jen jediný Zbyněk Král odehrál všechny zápasy. Bohužel se našim hráčům zatím nepodařilo v žádném zápase získat body. Již příští víkend však máme možnost to změnit, a to v nedělních domácích zápasech v nafukovačce na Sokole.

Junioři

V juniorech letos dominují ročníky 2003 a 2006. Zatím se nám však nepodařilo tento věkově nesourodý mix přetavit ve vítězství ani v jednom ze šesti zápasů. Vliv na to bude mít i to, že na každý turnaj jedeme kvůli nemocem a zraněním v jiném složení. O první body budeme bojovat již příští víkend v Hořicích, kde se utkáme s Holicemi a hradeckým Sionem.

Starší žáci

Kluků se letos sešel pouze malý počet. I přesto však dokázali hned první turnaj postoupit ze sedmého do šestého koše. Na turnaji v šestém koši předvedli dva vítězné zápasy. Třetí turnaj sezony jsme však doplatili na úzkou soupisku. Kvůli hře bez střídání jsme nedokázali zvítězit, a sestoupili tak do sedmého koše. Další turnaj nás již snad pojede víc a opět postoupíme zpět do koše vyššího.

Elévové

Naši nejmladší mají za sebou pouze jeden turnaj, na kterém se jim však velmi dařilo - dokázali hned ve třech zápasech ze čtyř zvítězit. Většina kluků si tak odbyla svoji zápasovou premiéru velmi úspěšným turnajem. Další zápasy nás po dlouhé pauze čekají na začátku prosince doma v ohrazenické tělocvičně.

NSA
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.