Klub SPV Pardubice

Muži
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY
Menu

Poslední zápasy

Tabulka A
Tabulka B

Partneři

Zápasy

Výsledky posledních zápasů týmu mužů.

30.11.2019 - SPV Pardubice 8:10 Piráti Chrudim B (Pard. přebor mužů)
30.11.2019 - FBC Letohrad B 5:0 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
30.11.2019 - Piráti Chrudim B 3:15 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
30.11.2019 - SPV Pardubice 11:4 ŽSK Třemošnice B (Pard. přebor mužů)
10.11.2019 - IBK Holice 8:2 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
10.11.2019 - SPV Pardubice 2:7 SPV Pardubice A (Pard. přebor mužů)
10.11.2019 - SPV Pardubice B 2:7 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
10.11.2019 - SPV Pardubice 14:4 Piráti Chrudim B (Pard. přebor mužů)
28.10.2019 - IBK Holice 10:2 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
28.10.2019 - Letohrad B 3:4 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
28.10.2019 - SPV Pardubice 5:4 Letohrad B (Pard. přebor mužů)
28.10.2019 - SPV Pardubice 16:3 Třemošnice B (Pard. přebor mužů)
19.10.2019 - Černý maskáče 2:2 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
19.10.2019 - SPV Pardubice 4:5 Kajakáři Dukla (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
19.10.2019 - TJ Sokol Roveň 6:4 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
19.10.2019 - SPV Pardubice 4:4 Stavaři a Zdenda (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
19.10.2019 - Ďáblové 4:4 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
12.10.2019 - ŽSK Třemošnice B 7:3 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
12.10.2019 - SPV Pardubice 7:5 Piráti Chrudim B (Pard. přebor mužů)
28.09.2019 - Letohrad B 3:5 SPV Pardubice (Pard. přebor mužů)
28.09.2019 - SPV Pardubice 7:5 IBK Holice (Pard. přebor mužů)
08.06.2019 - Willy tea 4:3 SPV Pardubice (Dvoudenní Jabko cup 2019)
08.06.2019 - SPV Pardubice 7:2 Bíli bonbonci (Dvoudenní Jabko cup 2019)
08.06.2019 - SPV Pardubice 2:5 Vždycky Plot (Dvoudenní Jabko cup 2019)
08.06.2019 - SPV Pardubice 6:1 Blebáci (Dvoudenní Jabko cup 2019)
08.06.2019 - KTC WOOD 3:0 SPV Pardubice (Dvoudenní Jabko cup 2019)
05.05.2019 - SPV Pardubice 3:8 Rz600 (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
05.05.2019 - SPV Pardubice 2:4 Sokol Roveň (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
05.05.2019 - Žraločí Styk 7:4 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
05.05.2019 - SPV Pardubice 2:6 SPV Juniors (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
05.05.2019 - Fbc Putapuf 6:7 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
31.03.2019 - FBC Litomyšl B 10:3 SPV Pardubice (Liga mužů 9. kolo)
31.03.2019 - SPV Pardubice 1:9 1. FBC Polička (Liga mužů 9. kolo)
23.03.2019 - MOMS 5:3 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - SPV Pardubice 5:5 Sokol Roveň (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - SPV Pardubice 1:12 Rz600 (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - Sokol Hunters 1:5 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - Sokol Hunters 5:3 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - Nulová šance 2:5 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - SPV Pardubice 3:9 Nulová šance (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - SPV Pardubice 2:7 Rz600 (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - Rumikuv tym 8:1 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - SPV Pardubice 8:1 SPV Oldstars (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - SPV Pardubice 1:2 Sokol Roveň (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
23.03.2019 - MOMS 2:8 SPV Pardubice (Turnaje 3+1 Ohrazenice)
24.02.2019 - Sokol Slovan PCE 14:4 SPV Pardubice (Liga mužů 8. kolo)
24.02.2019 - SPV Pardubice 1:9 Draci Lanškroun (Liga mužů 8. kolo)
17.02.2019 - NO NAME 7:2 SPV Pardubice (Turnaj 3+1 Ohrazenice)
17.02.2019 - SPV Pardubice 4:2 Stará Garda (Turnaj 3+1 Ohrazenice)
17.02.2019 - SPV Pardubice 2:6 Mokrý banditi (Turnaj 3+1 Ohrazenice)
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice