Zakončení roku 2016

Zakončení roku 2016

Poslední předvánoční tréninky opět proběhly zábavnější formou. Mladší kategorie se utkaly se svými rodiči a sourozenci. Starší odehrály vzájemný miniturnaj.

Celé předvánoční zápolení zahájili mladší žáci, kteří se v úterý 20. prosince utkali v Ohrazenické tělocvičně se svými rodinnými příslušníky. Žáci do utkání nastoupili svižně a ujali se vedení. Postupem času však začala vítězit zkušenost a rodiče zápas ovládli 11:5. Po utkání byla dohodnuta ještě zkrácená odveta, kde mladší žáci zabojovali a utkání ovládli 4:2.

Hned po utkání mladších žáků následoval společný turnaj dorostenců a mužů. Hráči byli na začátku rozlosováni do 4 týmů a utkali se systémem každý s každým s následným klasickým play-off. Celkovým vítězem se stal tým pod vedením kapitána Kýby. Týmy byly rozlosovány následovně:

Tým 1: Ondra, Honza R., Martin, Dan N., Sebastián, Germy
Tým 2: Krtek, Štěpán, Fero, Vojta K., Honza K., Germy
Tým 3: Vrbič, Vojta R., Filip D., Dráha, Jindra, Honza M., Bubny
Tým 4: Kýba, Gepard, Adam K., Šíma, Flajši, Bubny

Ve středu 21. 12. pak čekalo utkání s rodiči i přípravku. Zde bylo utkání velmi vyrovnané a kluci z přípravky chvílemi i vedli. Nakonec však i toto utkání vyhráli rodiče i když pouze rozdílem jedné branky. V závěrečné soutěži v přesnosti střelby pak také těsně zvítězili rodiče.

Doufám, že se předvánoční program všem hráčům, rodičům a sourozencům líbil a že je utkání bavila. Do nového roku hodně štěstí a co nejvíc nejen florbalových úspěchů.

MŠMT
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.