Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

Zakončení roku 2016

Poslední předvánoční tréninky opět proběhly zábavnější formou. Mladší kategorie se utkaly se svými rodiči a sourozenci. Starší odehrály vzájemný miniturnaj.

Celé předvánoční zápolení zahájili mladší žáci, kteří se v úterý 20. prosince utkali v Ohrazenické tělocvičně se svými rodinnými příslušníky. Žáci do utkání nastoupili svižně a ujali se vedení. Postupem času však začala vítězit zkušenost a rodiče zápas ovládli 11:5. Po utkání byla dohodnuta ještě zkrácená odveta, kde mladší žáci zabojovali a utkání ovládli 4:2.

Hned po utkání mladších žáků následoval společný turnaj dorostenců a mužů. Hráči byli na začátku rozlosováni do 4 týmů a utkali se systémem každý s každým s následným klasickým play-off. Celkovým vítězem se stal tým pod vedením kapitána Kýby. Týmy byly rozlosovány následovně:

Tým 1: Ondra, Honza R., Martin, Dan N., Sebastián, Germy
Tým 2: Krtek, Štěpán, Fero, Vojta K., Honza K., Germy
Tým 3: Vrbič, Vojta R., Filip D., Dráha, Jindra, Honza M., Bubny
Tým 4: Kýba, Gepard, Adam K., Šíma, Flajši, Bubny

Ve středu 21. 12. pak čekalo utkání s rodiči i přípravku. Zde bylo utkání velmi vyrovnané a kluci z přípravky chvílemi i vedli. Nakonec však i toto utkání vyhráli rodiče i když pouze rozdílem jedné branky. V závěrečné soutěži v přesnosti střelby pak také těsně zvítězili rodiče.

Doufám, že se předvánoční program všem hráčům, rodičům a sourozencům líbil a že je utkání bavila. Do nového roku hodně štěstí a co nejvíc nejen florbalových úspěchů.Napsal 28.12.2016 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice