Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

První místo dorostu v Ředicích

V sobotu 9. června naše týmy mladších žáků a dorostenců vyrazily na Open Air turnaj do Dolních Ředic. Mladší žáci na turnaj dorazily na turnaj pouze s 1 hráčem na střídání a poprvé si letos vyzkoušeli hru na velkém hřišti 5+1. I přes tyto okolnosti stojícím proti nám se trenérům předváděná hra líbila. Nebýt klasických 5 minutových výpadků, kdy necháváme soupeře hrát bez jakékoliv naší snahy přivezeme mnohem lepší výsledky. Z turnaje jsme si odvezli po 2 prohrách 3. místo.

Dorostenci se nejprve ráno čekal zápas s domácími Ředicemi. Ke konci zápasu se zápas přiostřil ale naštěstí se vše dohrálo bez zranění. V zápase náš tým zvítězil 3:2 když na konci zápasu ubránil soupeřovu hru bez golmana. V celkovém součtu se pak tento zápas ukázal jako klíčový. Ředice vybojovali na turnaji druhé místo. Druhý zápas proti Holickým starším žákům byl asi nejhezčím utkáním pro oko florbalového diváka. K vidění byly šance na obou stranách a padlo hned 7 branek. Zápas však bohužel skončil 3:4. S Holickými dorostenci se zápas vyvíjel značně jednoznačně. Ke konci zápasu, za stavu 5:1, jsme však hrubě polevili což soupeř ztrestal 2 brankami a konečný výsledek tak zněl 5:3. Hattrick v zápase zaznamenal kapitán Kourek. V zamotaných turnajových výsledcích nás čekal poslední zápas s Rovní. V utkání jsme předvedli festival zahozených šancí. Utkání rozhodl v poslední sekundě, na výjimku hrající, trenér Roman. Vítězství 1:0 znamenalo díky lepší zápasové bilanci s Ředicemi první místo.

Pro starší hráče byl tento turnaj posledním v této sezoně, mladší hráče čeká ještě Open Air cup v Dobrušce. Děkujeme pořadateli za hezký turnaj s perfektním zázemím a hlavně všem hráčům za perfektní výsledek a příští rok nás v Ředicích čeká v podobné sestavě obhajoba!

Sestava dorostenci: Mrštík, Špás - Kábele, Mojžíšek, Pospíšil - Jákl, Košťál, Kourek (C), Kovář, Maděra, Nermuť
Sestava mladší žáci: Bartůněk, Pauliš (C), Šrámek, Hladík, Chýle, Koucká, Michálek


Napsal 16.06.2018 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice