Nová sezóna za dveřmi

Nová sezóna za dveřmi

Ač stále ještě probíhají tréninky ze sezony 2019/2020 naplno již běží přípravy na sezonu další. Do další sezony jsme opět zvýšili počet přihlášených družstev. Po loňském přidání druhého mužského celku letos přidáváme družstvo naopak těch nejmenších - elévů. Zároveň pak dochází u obou našich letošních mládežnických kategorií k posunu o jednu výše.

Kde tedy naše hráče uvidíte?

Naše áčko bude po roční pauze hrát Pardubickou ligu mužů. Zde bychom díky dřívějšímu spojení týmů (hrát budeme opět jako Klub SPV Slovan Pardubice) měli hrát o mnohem lepší umístění než při minulé účasti. Béčko pak bude hrát opět Pardubický přebor mužů.

Nejstarší mládežnickou kategorií se nově stanou junioři (hráči do 19 let), kteří budou hrát 3. ligu juniorů skupinu 4, kde se budou utkávat s týmy z Pardubického a Královehradeckého kraje. Někteří ze starších hráčů zároveň budou mít šanci zapojit se i do zápasů mužských celků.

Novým systémem soutěže pro nás bude liga starších žáků skupina 4. V soutěži hrají hráči do 15 let z Pardubického a Královehradeckého kraje košovým systémem. Pro hráče to znamená to že budou pokaždé hrát s výkonnostně srovnatelnými soupeř, což jsou zápasy které hráče nejvíce baví a rozvíjí. Po každém turnaji může tým postoupit do vyššího koše mezi lepší týmy nebo naopak sestoupit, pokud na své soupeře nestačil.

Nejmenší hráči budou nastupovat v Pardubickém přeboru elévů, který se hraje s 3 hráči v poli. I když budeme do stálé soutěže přihlášeni poprvé, někteří z našich hráčů mají množství odehraných zápasů na ligových turnajích přípravek či v přátelských zápasech.

Do všech mládežnických týmů nabíráme hráče a přidat se je možné už teď (trénujeme do konce června). Více informací na vojtech.ruzicka@florbalspv.cz nebo 774 691 313.

MŠMT
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.