Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

Mladší žáci třetí na Open Air Ředice

Mladší žáci se 8. 6. zúčastnili venkovního turnaje v Dolních Ředicích. První utkání odehráli proti DDM Heřmanův Městec, kde se jim bohužel nepodařilo skórovat a zápas prohráli 0:5. Druhý zápas byla jiná káva. Po rozehřívání se v první polovině zápasu proti Dolním Ředicím červení rozjeli naši hráči a hráčky gólostroj a zápas vyhráli 7:0. Natěšení jsme se chystali na poslední zápas proti týmu Dolní Ředice zelení. Zápas nám nevyšel a prohráli jsme 0:8. Jedno vítězství však stačilo na pěkné třetí místo za které si kluci odnesli pohár.

Dorostenci se účastnili stejného turnaje. Hned první zápas s Přeloučí jim však nevyšel. I přes vysoký tlak na soupeřovu branku nedokázali skórovat, soupeř pak s ojedinělého brejku branku neminul a zápas jsme prohráli 0:1. S Rovní jsme předvedli vyrovnaný zápas ve kterém jsme byli tím šťastnějším týmem a vyhráli 1:0. Další vyrovnaný zápas proti DDM Heřmanův Městec naopak zvítězil soupeř 1:2. V posledním zápase s domácími Dolním Ředicemi jsme dvakrát vedli, soupeř však vždy dotáhl a chvíli před koncem vstřelil vítěznou branku. Díky tomu a dalším výsledkům v turnaji jsme se umístili na 5. místě se stejným bodovým ziskem jako třetí Přelouč.

Oběma týmům děkujeme za reprezentaci klubu. Pro mladší žáky to byl turnaj poslední, dorostence čeká ještě Open Air turnaj v Dobrušce. Těšíme se v nové sezoně!Napsal 22.06.2019 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice