Domácí turnaje mužů

Domácí turnaje mužů

Muži mají za sebou první 4 zápasy své soutěže ve kterých byli úspěšní na padesát procent. Naši hráči porazili tým Třemošnice B a Marilanu Pardubice a prohráli s Litomyšlí B a Letohradem B. Momentálně se tak nachází se 6 body v polovině tabulky (5. místo).

V polovině listopadu odehraje náš mužský tým hned dva domácí turnaje. V neděli 12. listopadu se v hale na Univerzitě utká v 9:00 s Letohradem B (4. místo) a od 14:00* v derby s Marilanem Pardubice (6. místo). Hned na to v pátek 17. listopadu čeká naše hráče dvojitá dávka sokolských týmů. V 9:00 to bude Sokol U50 Pardubice a ve 14:00* Sokol Pardubice Excellent. Tyto týmy okupují první dvě příčky průběžné tabulky a tak nás čekají opravdu náročné zápasy.

Přijďte naše hráče na domácí zápasy podpořit! Zápasy se odehrají ve velké tělocvičně Univerzity Pardubice (ulice Kunětická).

*Odpolední zápasy mohou začínat o něco dříve, s ohledem na rychlejší průběh předchozích zápasů

MŠMT
Pardubický kraj
Město Pardubice
Pardubice VII
Florbal Obchod
Český florbal

© 2011 - 2020 Klub SPV Pardubice, z. s.