Klub SPV Pardubice

Oddíl florbalu
ÚVOD KLUB MUŽI DOROST ML. ŽÁCI PŘÍPRAVKA NÁBOR TRENÉŘI FOTKY


Partneři

Badmintonový turnaj

V neděli 25. března se konal první ročník klubového badmintonového turnaje. Turnaj se odehrál na třech hřištích v malé hale Univerzity Pardubice. Turnaje se účastnilo celkově 12 hráčů, z čehož 4 spadali do kategorie děti. Pro malý počet hráčů však kategorie byly sloučeny do jedné.

Hráči (a dvě hráčky) byli nalosováni do dvou šestičlenných skupin. Skupinu A ovládl díky vítězství ve vzájemném zápase Luboš Drahozal před Jindrou Špásem. Skupinu B ovládl Kuba Schestag, který však před započetím play-off musel odjet, a tak byly jeho výsledky kontumovány. Do čtvrtfinále se tak ze skupiny B dostal z prvního místa Roman Kábele a z druhého Matěj „Autoškolka“ Krejčí. Zbylí hráči z obou skupin museli nejprve bojovat v předkole play-off.

V předkole play-off se žádný překvapivý výsledek neudál a favorité ze třetích a čtvrtých míst postoupili do čtvrtfinále. Hned první odehrané čtvrtfinále však přineslo překvapivý výsledek, když vítěze A skupiny Luboše D. vyřadil čtvrtý hráč skupiny B Tomáš Krejcar, který navíc postoupil z předkola pouze těsně. Dalším, komu se podařilo vyřadit přímo postupujícího, byl Tomáš Novotný, který vyřadil Matěje K. Zbylí dva favorité – Jindra a Roman si postup přes Kačku Heblíkovou resp. Janu Drahozalovou pohlídali.

V prvním utkání se utkali oba Tomášové a šťastnějším ze souboje odcházel ten s příjmením Novotný. Druhé semifinále nabídlo lítý souboj trenéra (Romana) se svým svěřencem (Jindrou). O postupu do finále se rozhodlo až ve třetím setu a účast v něm si vybojoval Jindra.

Ve finále se tak utkali dva hráči našeho dorostu, v souboji o třetí místo pak dva centři našeho mužského celku. V souboji o třetí místo bylo nakonec úspěšnější překvapení play-off Tomáš K. a na Romana tak zbylo nepopulární čtvrté místo. Finále nabídlo atraktivní souboj a stejně jako v souboji o třetí místo byl úspěšnější Tomáš.

Medailové umístění:
1. Tomáš Novotný
2. Jindra Špás
3. Tomáš Krejcar


Napsal 05.04.2018 Vojta
© 2011 - 2012 Vojtěch Růžička - Klub SPV Pardubice